Resim Galerisi
Renk Seçenekleri
Özellikler
 
 

Beadcrete BC 3000/6000/8000

Yüzme havuzlarını parıldatan yeni ve eşsiz bir teknolojidir. Su içinde muhteşem ışık kırılması yaratan bir mimari havuz perdahıdır. Gündüz harikuladedir ve gece havuz ışıkları yandığında heyecan vericidir.

Beadcrete ile daha hoş bir ortam.

Beadcrete zengin renk çeşitlerinden seçerek havuzunuzu büyülü bir ortama dönüştürün.

Standart havuz kaplamalarından farklı olarak, Beadcrete patentli teknolojisi, olağanüstü bileşenlerden oluşmaktadır. Renklendirilmiş kuvars ile birlikte küçük yansıtıcı boncuk küreler, ışığı yansıtarak havuz tabanında şaşırtıcı bir şekilde estetik, canlı bir pırıldama oluşturur. Ürün kalitesi ve dayanıklılığı fabrika garantisi altındadır. Beadcrete, polimer ile modifiye edilmiş çimento/agrega teknolojisindeki en son gelişmelerin bir sonucudur.  Bu teknoloji dayanıklılığı arttırdığı gibi, solmaz, pürüzsüz dokulu, kullanıcı dostu havuz kaplamalarını ortaya çıkarmıştır. 

Beadcrete‚ yeni havuz yapımında ve yenilenmesinde kullanabileceğiniz en son dekoratif kaplamadır.

Beadcrete‚ diğer betonarme havuz kaplamalarında olmayan, tasarımı tamamlayan çok yönlülük, orijinallik ve doğal dayanıklılık özelliklerine sahiptir.

Havuzunuzun mevcut kaplamasını değiştirmek istiyorsanız ya da tamamen bir yenilemeyi planlıyorsanız ya da yeni havuzunuzun büyülü bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, Beadcrete i basit ve kolay bir uygulama sonucunda kullanabilirsiniz. Estetik görünümü sürdürmek için özel bir işleme gerek yoktur. Her zaman kullanılan temizleme sistemleri ile havuz suyunun temiz kalmasını sağlayın. Bu kadar basit!...

Beadcrete‚ havuzunuza diğer kaplama malzemelerinin sağlayamayacağı zengin bir güzellik katar.

Beadcrete‚  pek çok nedenle en iyi seçimdir:

  • Tasarımlarınız kendini gösterir. Günümüzün göze çarpan havuz tasarımlarına ve tasarımcı peyzaj mimarisine armağan edilen kaliteli, klasik bir yüzey bitirme ürünüdür.

  • Beadcrete, en keskin köşelere uygulanabilir.

  • Havuz stilini ve görünümünü zenginleştirecek heyecan verici renk seçenekleri.

  • Suyun titrekçe parıldayan yüzeyinin altında dans eden kırılma ışığı havuzunuzu canlandıracaktır.

  • Pürüzsüz, kaymaz, gösterişli doku ile yumuşaklık hissi verir.

  • Sahada karıştırma hataları olmaz. Beadcrete, muntazam renklilik ve kalite tutarlılığı sağlamak üzere imal edilmiş, test edilmiş ve torbalara doldurulmuştur.

  • Yalnızca kalifiye, akredite edilmiş sertifikalı ustaların havuzunuza Beadcrete uygulamasına izin verin.

  • Her şeyden önce rahatlayın ve keyfini çıkarın. Polimerik çimento modifikasyonu, çok az bakım gerektiren, yüksek leke dirençliği, artan dayanıklılık, eğlenmek için daha fazla zamanınız olacağı anlamına gelmektedir.

Beadcrete teknolojisi aile bireylerinin özelikle de çocukların ciltlerinde havuz tabanı yüzünden meydana gelebilecek kesilme ve aşınmaları önler.

Özellikle havuz suyunda uzun süreli kalındığında ciltte yumuşama meydana gelir ve normal havuz kaplamaları bu ciltlerde aşınma ve kesilmelere neden olabilir.

Beadcrete‚ diğer havuz kaplamalarından farklıdır. Patentli teknolojisi sayesinde yansıma özelliği olan küre parçacıklar akrilik polimer ile modifiye edilmiş çimento kullanılarak agrega içine gömülür. Pürüzsüz dokusu sayesinde deride meydana gelebilecek kesik ve aşınmalar önlenebilir.


YUKARI | GERİ

Örnekler